0
Košík je prázdny
0

    MikroTik

    MikroTik

    MikroTik ponúka routery, prístupové body a ďalšie sieťové prvky s najmodernejšími technológiami a vlastným operačným systémom RouterOS.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    251 produktov
    13 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    62.26 EUR 

    bez DPH

    74.73 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    RBD52G-5HacD2HnD-TC hAP ac2 je dual band Wi-Fi router v elegantnom čiernom kryte.

    72.63 EUR 

    bez DPH

    87.26 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    RouterBOARD hEX PoE je malý 5- portový Gigabitový ethernet router dodávaný ako komplet v indoor plastovom case spolu pre SOHO riešenie kde nie je vyžadováné bezdrôtové pripojenie.

    33.02 EUR 

    bez DPH

    39.74 EUR 

    s DPH

    Mikrotik RB260GS je dizajnovo atraktívny, nastaviteľný, gigabitový 5 portový switch, ktorý je možné napájať nielen cez klasický konektor, ale aj prostredníctvom PoE (k tomu je určený port 1, ostatné porty PoE nepodporujú).

    81.89 EUR 

    bez DPH

    98.38 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    cAP XL ac je designové AP disponujúce kompletným servisom RouterOS funkciou určenou k montáži na strop pre pokrytie signálom v halách, hoteloch a podobne.

    4.01 EUR 

    bez DPH

    4.83 EUR 

    s DPH

    RBPOE je PoE injektor pre napájanie akéhokoľvek RouterBOARDu či iného zariadenia s integrovaným PoE splitterom.

    395.04 EUR 

    bez DPH

    474.15 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    GLAN

    PoE

    CRS328-24P-4S + RM je 28 portový switch osadený 24x GLAN porty, ktoré ponúkajú široké možnosti výstupného POE napájania: pasívne POE, nízkonapäťové POE, 802.3af/at.

    36.32 EUR 

    bez DPH

    43.60 EUR 

    s DPH

    SXTsq Lite5 je nástupca veľmi populárneho klientského modelu SXT Lite5 s niekoľkými vylepšeniami.

    238.21 EUR 

    bez DPH

    285.96 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2-PACK

    MikroTik nRAYG-60adpair disponuje 1x GLAN portom s podporou PoE. Jednotku možno napájať ako cez aktívny (802.3af /at), tak aj pasívne PoE s rozsahom 12 až 57V. Maximálna spotreba zariadenie je iba 6W!

    29.77 EUR 

    bez DPH

    35.83 EUR 

    s DPH

    Vďaka SFP slotu môže pracovať s multimode aj single mode miniGBIC modulmi.

    54.03 EUR 

    bez DPH

    64.94 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    44.11 EUR 

    bez DPH

    53.04 EUR 

    s DPH

    Systémové riešenie platformy MikroTik pre poskytovateľov bezdrôtového internetu

    45.76 EUR 

    bez DPH

    54.94 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    Mikrotik RB260GSP je dizajnovo atraktívny, nastaviteľný, gigabitový 5 portový switch s jedným SFP portom, ktorý je možné napájať nielen cez klasický konektor, ale aj prostredníctvom PoE cez port číslo 1.

    4.50 EUR 

    bez DPH

    5.42 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    Originálny MikroTik pasívny Gigabitový POE injektor pre napájanie predovšetkým RouterBOARD jednotiek po ethernete s napájacím rozsahom 18 až 57V, LED indikáciou a maximálnym prúdom 2A. PoE injektor má tienené konektory a napájací jack má klasický rozmer 2

    70.36 EUR 

    bez DPH

    84.54 EUR 

    s DPH

    The Light Head Grid (LHG) je kompaktné a ľahké bezdrôtové zariadenie s integrovanou 24,5 dBi mriežkovitou anténou zaisťujúcou ochranu proti vetru. Je ideálne pre point-to-point spoje alebo pro klientov na dlhšie vzdialenosti.

    17.64 EUR 

    bez DPH

    21.20 EUR 

    s DPH

    Kvalitná doska systému Mikrotik vrátane montážneho boxu a zdroja vhodná ako prístupový bod do domácnosti či kancelárie.

    5.73 EUR 

    bez DPH

    6.88 EUR 

    s DPH

    S týmto kitom je možné namontovať 1, 2, 3 alebo až 4 MikroTik zariadení s označením RB5009UG+S+IN do jediného 1U s veľkosťou 19 ". Ide o perfektné využitie miesta, ktorého nie je v racku nikdy dostatok.

    470.09 EUR 

    bez DPH

    564.21 EUR 

    s DPH

    S routrom CCR2004-1G-12S + 2XS zabudnite na problémy s výkonom a rozšírte vašu inštaláciu podľa vašich prianí. Tento router disponuje najvyšším výkonom pripadajúcim na jedno jadro. Je porovnateľný so známymi modelmi CCR1009/CCR1016.

    88.76 EUR 

    bez DPH

    106.63 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    RB960PGS-PB je založený na platforme RB960PGS s 5 Ethernet portami (24V PoE výstup na 4 LAN portoch).

    102.85 EUR 

    bez DPH

    123.44 EUR 

    s DPH

    RouterBoard Mikrotik RB2011UAS-2HnD-IN je RouterBoard s možnosťou optického portu pomocou SFP modulu, naviac doplnený sériovým a USB portom.

    49.62 EUR 

    bez DPH

    59.57 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.