0
Košík je prázdny
0

    Optický pigtail SC/APC, G657A2, 1m, 9/125, 0.9mm, modrý plášť

    Optický pigtail SC/APC, G657A2, 1m, 9/125, 0.9mm, modrý plášť
     
    Vaša cena bez DPH
    1.02 EUR
    Vaša cena s DPH
    1.22 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-1214
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FLTS-750-SM35-LP 

    435.86 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FOPM-250-VFL-LP 

    331.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC

    FPPM-345-1-SCA 

    471.45 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/APC, Zr, simplex, SM, one-piece

    A101-SCA-SX-1113 

    0.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece FIBRAIN Optický adaptér SC/PC, Zr, duplex, SM, one-piece

    A101-SC-DX-1123 

    1.29 EUR  bez DPH
    Grandway FHP2P01, Power meter PON 1310/1490/1550nm Grandway FHP2P01, Power meter PON 1310/1490/1550nm

    FHP2P01 

    202.72 EUR  bez DPH
    Grandway FHS2D02, Mini Optical Laser Source, (pre použitie s power metrom) Grandway FHS2D02, Mini Optical Laser Source, (pre použitie s power metrom)

    FHS2D02 

    240.00 EUR  bez DPH
    INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB) INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB)

    MINI 2 

    3 092.70 EUR  bez DPH
    INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB) INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB)

     

    3 739.68 EUR  bez DPH
    KOMSHINE KCC-600, čistiaci box, čistenie ferúl a adaptérov KOMSHINE KCC-600, čistiaci box, čistenie ferúl a adaptérov

    KCC-600 

    16.37 EUR  bez DPH
    Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST Nástroj E2, čistiace pero 2.5mm, na čistenie ferúl a adaptérov pre SC/FC/ST

    E2 

    35.54 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM Optický adaptér SC/APC, Gold, simplex, SM

     

    0.43 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    13.04 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX box, 1x2 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX box, 1x2 2mm, G657A1, SC/APC

     

    37.85 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX box, 1x4 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX box, 1x4 2mm, G657A1, SC/APC

     

    9.07 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX box, 1x8 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX box, 1x8 2mm, G657A1, SC/APC

     

    12.10 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX-2 box, 1x16 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX-2 box, 1x16 2mm, G657A1, SC/APC

     

    22.20 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, LGX-3 box, 1x32 2mm, G657A1, SC/APC Optický splitter PLC, LGX-3 box, 1x32 2mm, G657A1, SC/APC

     

    42.72 EUR  bez DPH
    OPTIX B2ca optický kábel, 12-vlákno, G.657A1, 6.5mm, LSOH-FR B2ca, 660N OPTIX, 12-vlákno, 6.5mm, B2ca LSOH

    W-NOTKSdD 

    0.88 EUR  bez DPH
    OPTIX B2ca optický kábel, 24-vlákno, G.657A1, 8.5mm, LSOH-FR B2ca, 660N OPTIX, 24-vlákno, 8.5mm, B2ca LSOH

    W-NOTKSdD 

    1.27 EUR  bez DPH
    OPTIX B2ca optický kábel, 2-vlákno, G.657A1, 3.0mm, LSOH-FR B2ca, 440N OPTIX, 2-vlákno, 3.0mm, B2ca LSOH

    W-NOTKSdD 

    0.29 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm

     

    10.81 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.8mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.8mm

     

    9.50 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 60mm, 2.8mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 60mm, 2.8mm

     

    6.71 EUR  bez DPH
    Ubiquiti (50-PACK), UFiber adaptér SC/APC, simplex Ubiquiti (50-PACK), UFiber adaptér SC/APC, simplex

    UF-ADAPTER-APC-50 

    14.32 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná (EASY-STRIP).

       

      Optické pigtaily dodávame v multimode aj singlemode prevedení s rôznymi typmi konektorov (E2000, LC, SC, ST, FC, ...). Pigtaily možno štandardne objednať s dĺžkou kábla 1m, nie je však problém vyrobiť na zákazku pigtaily ľubovoľnej dĺžky.

      Parametre

      Balenie kábla

      Balenie 1 kus v balení
      Rozmery 1 m

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené