0
Košík je prázdny
0

    Pasívne prvky

    Pasívne prvky

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    884 produktov
    45 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.43 EUR 

    bez DPH

    0.51 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    0.51 EUR 

    bez DPH

    0.61 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.79 EUR 

    bez DPH

    0.95 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm je polotesná (SEMI-STRIP).

    2.57 EUR 

    bez DPH

    3.08 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

    0.50 EUR 

    bez DPH

    0.60 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, duplex

    0.90 EUR 

    bez DPH

    1.08 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC-1m, SM G657A2, Easy Strip

    1.40 EUR 

    bez DPH

    1.68 EUR 

    s DPH

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    0.96 EUR 

    bez DPH

    1.16 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A1

    0.21 EUR 

    bez DPH

    0.26 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC simplex SM

    1.06 EUR 

    bez DPH

    1.27 EUR 

    s DPH

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    2.25 EUR 

    bez DPH

    2.70 EUR 

    s DPH

    Kazeta sa skladá z dvoch častí, krytu a sklopného veka. Kryt je prispôsobený na uskladnenie ochrán zvarov z optických vlákien pre 12, resp. 24 zvarov.

    11.93 EUR 

    bez DPH

    14.32 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    2.05 EUR 

    bez DPH

    2.46 EUR 

    s DPH

    Kazeta na optické zvary - 1x 12ks zvarov.

    0.59 EUR 

    bez DPH

    0.71 EUR 

    s DPH

    Kazeta na 12 zvarov, pre SNM rozvádzače

    4.88 EUR 

    bez DPH

    5.85 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

    1.19 EUR 

    bez DPH

    1.42 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.54 EUR 

    bez DPH

    0.65 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC duplex, SM (formát SC simplex)

    0.59 EUR 

    bez DPH

    0.71 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    1.47 EUR 

    bez DPH

    1.76 EUR 

    s DPH

    CF 1000-Endstop na mikrotrubičku 10mm, (28-TE010)