0
Košík je prázdny
0

    EXTRALINK SFP (pár) 1000Base, 20km, 1310/1550nm, WDM, (SC)

    EXTRALINK SFP (pár) 1000Base, 20km, 1310/1550nm, WDM, (SC)
     
    Vaša cena bez DPH
    16.46 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.02 EUR
    Vaša cena  s RP*
    16.48 EUR
    Vaša cena s DPH
    19.78 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    EXTRALINK
    Kód
    S04392
    Part No.
    EX.2213
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm s SC konekorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre.

      Parametre

      Konektory (1) SC/PC

      Napájanie

      Napájanie +3.3 V

      Použitie

      Použitie vnútorné
      Prevádzková teplota (°C) 0° až 70°C

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené